Na HROBy s energií!

Energie je základ, vždyť přece neběžíte žádný sprint. Dobře rozvrhnout síly, dobrou taktiku a dobré volby. Hlavně chladnou hlavu. Musí Vám tedy zbýt energie nejen na běh, ale hlavně na myšlení! A to chce mít opravdu dostatek energie!

"Na pětadvacátém kilometru, kde je občerstvovací stanice, sáhne Jansson po citrónu, Emil odmítá, neví, co citrón v takhle unaveném těle udělá, počká, jak bude Švédovi. Jansson běží dál, ale v příštím malém kopečku se jeho dlouhý krok krátí, Emil neslyší už jeho dech, napadne ho – jsi sám!"

Nechcete dopadnout jako Švéd Jansson? Ale kdo dnes dokáže oběhnout a vyhrát olympijský Maraton bez občerstvení jako Zátopek? Právě správný pitný režim během takto dlouhého výkonu může rozhodnout závod. A o ten se vám na HROBech postarají produkty společnosti ESTIM.

Na občerstvovacích stanicích na Vás bude čekat každý den ionťák ESTIM aktiv+, kterého na vás bude čekat více než 250 litrů denně! Nemusíte se tedy bát, že Vám ho rychlejší soupeři vypijí. Zbude na každého! Kromě toho Vás čeká klasický sortiment, jako je voda, banány, pomeranče, čokoláda, sušenky a sůl.

To však není vše, co jsme pro Vás nachystali. HROBy nejsou jen nějaké proběhnutí, proto mějte na mysli, že bez kvalitní regenerace bude druhý den o poznání horší než ten první. Právě proto na vás bude v bufetu čekat regenerační drink ESTIM reg+, který umožňuje rychlou a účinnou regeneraci. Stačí do 30 minut po doběhnutí závodu vypít jednu regenerační dávku a budete se druhý den cítit lépe. A nemusíte si ani kupovat nějaké velké balení, v bufetu vám namícháme právě jednu dávku. A že to funguje vám potvrdí i Adam Chromý, který tuto výživu používá.

V bufetu bude možné zakoupit také ENERGEL+ a ENERGY GEL, který se používá v průběhu závodu. Má tekutou konzistenci a rychlý účinek, což jistě oceníte nejen při žaketu. Také má uzavíratelný vršek, takže ho nemusíte vypít najednou.

Skoro na konci každého fotbalového zápasu vidíme, jak se po zemi válí fotbalisté a svírají je křeče. Věřte, že v lese strávíte mnohem více jak 90 minut a žádná 15 minutová přestávka Vám nebude odečtena od času. Co s tím? V bufetu zakoupíte také MAGNESIUM LIQUID, což je vysoce účinný roztok iontů hořčíku, který účinně předchází svalovým křečím. Protože působí rychle, lze ho užít i pro akutní řešení právě probíhajících křečí.

MČR na Facebooku
 

OB Reklama
MČR družstev 2012
Klubový svátek letos v Moravském krasu!
Obmapy Adamna
Zjednodušte si práci oblastního kartografa a ulehčete práci také všem oddílům v oblasti
Mapování
Nechte si vytvořit přesnou a čitelnou mapu.