Popojedem o dům dál ...

Mělo to být velkolepé shromaždiště - ve stínu barokní katedrály a ubytování pro všechny v moderní škole přímo na místě. Stačilo ale málo a všechno je jinak. Ve škole totiž nefungují sprchy a zastupitelstvo není nakloněno tolika lidem v křtinské škole, a tak jsme se museli posunout o dům dále. Letošní MČR v horském OB se tedy neuskuteční ve Křtinách, jak bylo plánováno, ale v Březině.

Březina je malá obec s výborným panem starostou, vynikající paní ředitelkou místní základky a obětavým předsedou místního Sokola. Společně s těmito lidmi pro vás vytvoříme útulné zázemí v místní škole. Ani tratě neutrpí - Březina je od původních Křtin pouze 2km.

Nyní si dovolím malou vsuvku: Březina je obec, u které se odehrávají letošní MČR štafet a klubů, takže se vám může zdát, že budete běhat dvakrát po sobě v tom stejném. MČR v horském OB se sice odehrává blízko, ale v naprosto jiném prostoru. Podíváte se do kamenitých svahů Moravského krasu kam se s orienťákem nepodíváte, podíváte se i do příjemně zvlněných kopců Drahanské vrchoviny. Přijeďte se přesvědčit, že je Moravský kras plný krás!

Takže naposledy zamáváme Křtinám:

A hurá do Březiny:

MČR na Facebooku
 

OB Reklama
MČR družstev 2012
Klubový svátek letos v Moravském krasu!
Obmapy Adamna
Zjednodušte si práci oblastního kartografa a ulehčete práci také všem oddílům v oblasti
Mapování
Nechte si vytvořit přesnou a čitelnou mapu.