Ubytování a stravování

Každý z nabízených ubytování má své přednosti, ale i nešvary. Doporučujeme si před přihlášením pročíst tento článek a vybrat si ubytování, které vám bude nejvíce vyhovovat.

Základní škola Březina

Provoz: pátek - sobota i sobota - neděle
Vzdálenost od shromaždiště: 0 m
Teplá voda: omezené množství
Cena: 50 Kč / noc

Kapacita: pátek 50 osob, sobota 50 osob
Zbývá volných míst: pátek -2, sobota -10

Ubytování: Spaní ve třídách útulné základní školy, která je současně shromaždištěm všech závodníků. Zde ubytovaní se budou muset ráno trochu sbalit, aby se sem všichni závodníci po dobu závodu vešli. K dispozici jsou 2 sprchy s omezeným množstvím vody, sprchování bude povoleno pouze zde ubytovaným.

Stravování: V sobotu i v neděli bude v ZŠ provozován bufet se základním sortimentem, je možné si objednat na sobotní i nedělní ráno snídani za 35 Kč (3 rohlíky, máslo, 50g sýr, 50g šunka, čaj). V obci se nachází pouze jedna restaurace, která nabízí žebra (119Kč), krkovička/kuř. prsa na grilu (99Kč), hermelín (66Kč), eidam (60Kč), vepř./kuř. řízek (79Kč), flamendr (79Kč). Druhá hospoda v obci je v Sokolovně a má pouze pivo, utopence a nakládaný hermelín. Obě dvě byly informovány o velkém počtu závodníků, nicméně kapacita je stále dost omezená. Nejbližší další restaurace jsou v Ochoze u Brna (5km) a ve Křtinách (3km).

Tělocvična TJ Sokol Březina

Provoz: sobota - neděle
Vzdálenost od shromaždiště: 800 m
Teplá voda: omezené množství
Cena: 50 Kč / noc

Kapacita: 60 osob
Zbývá volných míst: -8

Ubytování: Spaní na zemi v tělocvičně, která je 800m od centra závodu (v místě parkoviště závodníků). K dispozici jsou 2 sprchy s omezeným množstvím vody. Tělocvična bude otevřena ihned po doběhu prvních závodníků ze sobotní etapy.

Stravování: Přímo v sokolovně je hospoda co má pouze pivo, utopence a nakládaný hermelín. V této hospodě je možné si objednat na sobotní ráno snídani za 60 Kč (rohlíky, sýr, šunka, salám, čaj) nebo je možné využít stravování v 800m vzdálené ZŠ Březina. Ostatní možnosti stravování jsou shodné se ZŠ Březina, viz. výše.

Hala SPŠ Jedovnice

Provoz: sobota - neděle (až od 17:30)
Vzdálenost od shromaždiště: 8,5 km
Teplá voda: dostatek vody pro všechny
Cena: 90 Kč / noc

Kapacita: 200 osob
Zbývá volných míst: 9999999

Ubytování: Spaní na zemi v obrovské hale SPŠ v Jednovnicích (23 x 47 m), která je 8,5km od centra závodu. K dispozici je 8 sprch s dostatkem vody pro všechny. Z důvodů florbalového turnaje ale bude otevřena v sobotu až v 17:30.

Stravování: V místní jídelně je možné objednat si na sobotní večeři těstoviny s kuřecím masem a omáčkou za 75 Kč. Ve stejné jídelně si také můžete objednat kontinentální snídani za 60 Kč (rohlíky, chleba, máslo, džem, sýr, šunka, salám, čaj). Nabídka snídaně i večeře platí pouze v případě 30 objednávek a více. Městys Jedovnice nabízí několik restaurací, jejichž seznam naleznete na stránkách Městyse v sekci Restaurace. Nejvyhlášenější je restaurace Olšovec, která nabízí opravdu výborná jídla. V případě plánu navštívit tuto restauraci doporučujeme provést předchozí rezervaci, protože má většinou plno.

Internát SPŠ Jedovnice

Provoz: pátek - sobota i sobota - neděle
Vzdálenost od shromaždiště: 8,5 km
Teplá voda: dostatek vody pro všechny
Cena: 130 Kč / noc (210 Kč / noc s povlečením)

Kapacita: pátek 100 osob, sobota 100 osob
Zbývá volných míst: pátek 9999999, sobota 9999999

Ubytování: Spaní na postelích ve vlastních spacácích (130 Kč) nebo na povlečených postelích (210 Kč). 4 lůžkové pokoje - uveďte prosím v přihlášce se kterou dvojicí byste chtěli sdílet pokoj. Na patře jsou společné WC a sprchy s dostatkem vody pro všechny.

Stravování: Pro stravování platí to stejné co pro tělocvičnu SPŠ Jedovnice, viz. výše.

MČR na Facebooku
 

OB Reklama
MČR družstev 2012
Klubový svátek letos v Moravském krasu!
Obmapy Adamna
Zjednodušte si práci oblastního kartografa a ulehčete práci také všem oddílům v oblasti
Mapování
Nechte si vytvořit přesnou a čitelnou mapu.