Pozvánka do Moravského krasu

Obrázek z prostoru závoduAhoj všichni vytrvalci, vytrvalkyně, HROBnice a HROBníci!

Mistrovství České republiky v horském orientačním běhu bylo vždy akcí pro houževnaté namakané vytrvalce, ale také pro ty, které více než vybíhání kopců zajímá pobyt v krásné přírodě.

Je to asi poprvé, kdy se toto podzimní klání vytrvalců nebude odehrávat v horách v pohraničí, což jistě ocení ti, kteří kvůli HROBU procestovali celou republiku. K nám to nebude mít nikdo daleko. Současně s výhodnou polohou nabízí Moravský kras také orientačně zajímavé čisté lesy, které jsou obzvláště krásné v podzimních barvách. Přesvědčíme vás, že u Brna jsou mnohá krásná a čistá místa, ne jen zarostlé lesy!

Naše horské se totiž odehraje přímo v prostoru CHKO Moravský kras a přírodním parku Říčky, kam se kvůli ochraně přírody s klasickým orienťákem jen těžko dostanete.

Chtěli bychom, aby pro vás byly tyto dva dny krásně strávené a odnesli jste si jen samé příjemné zážitky. Budeme se proto snažit připravit kvalitní tratě v pěkném terénu. Budeme se snažit pobavit mladší generace večerním rockovým koncertem v brněnském klubu 100WATT. Budeme se snažit nabídnout tipy na výlet do Moravského krasu. Budeme se prostě snažit, abyste byli spokojeni a odvezli si samé krásné zážitky!

Za pořadatele Adam Chromý.

MČR na Facebooku
 

OB Reklama
MČR družstev 2012
Klubový svátek letos v Moravském krasu!
Obmapy Adamna
Zjednodušte si práci oblastního kartografa a ulehčete práci také všem oddílům v oblasti
Mapování
Nechte si vytvořit přesnou a čitelnou mapu.